Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ZAŁOŻENIE SZKŁA OCHRONNEGO - Profesjonalny montaż VS montaż samodzielny

2021-07-08
ZAŁOŻENIE SZKŁA OCHRONNEGO - Profesjonalny montaż VS montaż samodzielny

CaseHome lata doświadczenia, dały nam szeroką wiedzę na temat naklejania różnych rodzajów szkieł, na wielu urządzeniach. Zabezpieczamy ekrany w telefonach (iOS, Android itp.), smartwatch'ach (applewatch, Xiaomi Mi Band itp.) oraz tabletach.

Zalety samodzielnego zakładania szkła :

1.      Zminimalizowanie kosztów – płacisz tylko za szkło.

Wady samodzielnego zakładania szkła :

1.      Brak wprawy i dodatkowe koszty – jeśli zakładałeś szkło kilka razy, lub nigdy – może się okazać , że źle wyczyścisz ekran. Ponadto, podczas zdejmowania dolnej warstwy klejącej, szkło lubi się elektryzować. Jeśli paproszki dostaną się pod szkło, trudno będzie doprowadzić je do stanu czystego. Jeśli misja się nie powiedzie, szkło należy wyrzucić i ponieść ewentualne dodatkowe koszty, zakupu nowego szkła.

2.      Źle dobrane szkło - nie masz możliwości sprawdzenia, czy Twoje szkło jest na pewno kompatybilne z twoim smartfonem lub etui.

3.      Wadliwe szkło – towar zamawiasz przez internet, od nieznanegosprzedawcy, z serwisu aukcyjnego ? Czas wysyłki, plus ewentualne rozczarowanie produktem? Na pewno chcesz tracić na to czas i bawienie się w reklamacje?

4.      Nerwy i strata czasu  

Dlaczego zatem, warto zaufać naszym specjalistom? Dlaczego sklep CaseHome oferuje profesjonalny montaż ?

1.      W CaseHome liczy się efekt i za niego płacisz. Gwarantujemy, że wyjdziesz zadowolony!:) Jeśli podczas naklejania coś pójdzie nie tak (zdarza się najlepszym) lub szkło okaże się wadliwe – bierzemy z półki kolejny egzemplarz. Twoje urządzenie musi lśnić! 

2.      Zaoszczędzony czas i nerwy – masz nowy telefon czy tablet ? Super! Wpadaj do nas a my od ręki , zabezpieczymy Twój ekran. Pamiętaj , że każda minuta bez ochrony wyświetlacza to dodatkowe ryzyko stłuczenia czy porysowania. 

3.      Precyzja i wiedza - mamy swoje sprawdzone produkty, które możemy polecić  z czystym sercem. Nasza opinia jest poparta doświadczeniem i praktyką. Każdą ochronę wyświetlacza montujemy tak, by efekt końcowy zadowolił nawet największego pedanta.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 178 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-07
Błyskawiczną wysyłka
2022-09-11
Jak zawsze szybko, sprawnie i bezproblemowo :)
pixel